Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért lehet hogy winsows 8 pro...

Mért lehet hogy winsows 8 pro nem tudok feltelepíteni amd catalyst drivert a videokártyámhoz?

Figyelt kérdés

Most a windows 8 at raktam az asztali gépemre mivel evekig a win 7 est használtam és gondoltam felrakom most a 8 ast amit már 4 éve szedtem le angolul de át magyarósitottam meg aktiváltam is de 1-2 programot nehezen tudtam telepiteni , ilyen a flesh plyer ami alapból már benne volt a win 8 as ba de az a 10 es volt és ugye a legfrisseb mér a 23 as , ezt nagy nehezn feltudtam rakni , a javát sem akkarta eleinte az ujat felrakni de meg van ez is .

Visszont ami a legfontosabb lenne az amd catalyst al szenvedek már , vagy 10 weboldalról szedtem le 200-300 mb os fájlmérettben a drivert ami volt régebbi verzió számu meg a legfrisebb de egyiketsem rakta fel normálisan hibaüzenetek jöttek vagy megált a teleítés egy bizonyos pontnál , de a catalyst driver windows 8 ra is jó lenne állítolag de akkorse valamiért szarakszík vele , ez mért lehet ?

egy ismerősőm monta a windows 8 ra sok programot nem írtak ugy meg ami windows 7 en jól futtot , de ez valóban igaz ?

A windows 8 csak táblagépen jó használni ?

Rakjam vissza a windows 7 et szerintettek ?

A videokártyám amugy amd sappire R7 260x 2gb , erre kéne nekem olyan driver ami jó lenne a win 8 ra , de valaki más is járt már így catalyt telepitése során windows 8 alatt ?


2016. dec. 9. 00:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom te milyen Windowst raktál fel, nálam a 8 és 8.1 is tökéletesen műkődőtt, az igaz hogy 1-2 program nem konpatibilis Win8-al ami 7-tel az volt, de az általad felsoroltak kőzül egyik sem tartozik közéjük, nálad lesz a hiba. Szedj le valami normális Windowst, amihez nem lett hozzányúlva, a drivereket/programokat pedig a hivatalos oldalról szedd le.
2016. dec. 9. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sikerült régebbi verziós catalyst drivet feltelepíteni de az 3 éves , a legfrissebet nem rakja fel ez mért lehet ?
2016. dec. 9. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!