Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megérte ezért laptopot venni?

Megérte ezért laptopot venni?

Figyelt kérdés
Régen volt egy számítógépünk ,amit el kellett adni,aztán rögtön utána vettünk egy tabletet , igen ám de a tablet nem tudott olyan dolgokat amiket én szerettem volna pl.: online játékok,honlapszerkesztés,filmnézés és letöltés,torrent stb. 1 évvel később vagyis most vettünk egy laptopot és mindent visz ezek közül,amikre régebben a számítógépet használtam, SOKKAL JOBB mint a tablet

2016. dec. 10. 13:54
 1/8 Amarok Tonrar ***** válasza:

"Megérte ezért laptopot venni?"


"most vettünk egy laptopot és mindent visz ezek közül,amikre régebben a számítógépet használtam, SOKKAL JOBB mint a tablet"


Megválaszoltad.

2016. dec. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De akkor miért utálják annyian a laptopot,ha ugyanolyan mint az asztali számítógép?
2016. dec. 10. 14:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. A laptop lényege a mobilitás, neked meg az a látszat szerint nem kell. Pc-t olcsóbban kaptál volna ugyanolyan teljesítménnyel.
2016. dec. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"De akkor miért utálják annyian a laptopot,ha ugyanolyan mint az asztali számítógép?"


Mert ugyanaz a teljesítmény dupla ennyiba kerül, a laptop kvázi nem fejleszthető, rosszul hűthető, az akksi úgyis kinyiffan 1-2 év alatt és marha drága az új stb.

2016. dec. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Amarok Tonrar ***** válasza:
Nem ugyanolyan. Azonos teljesítménynél drágább, jobban melegszik, nehezebben szerelhető/bővíthető. Annyival tud többet, hogy kisebb és hordozható.
2016. dec. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek használt asztali számítógépet megéri venni?(boltból)
2016. dec. 10. 14:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi van?
2016. dec. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Amarok Tonrar ***** válasza:

Melyik boltból? Milyen gépet? Mennyiért?

Boltokban vannak felújított gépek, de magánszemélyektől is lehet venni, neked kell mérlegelni, hogy mi éri meg. Legolcsóbban úgy jöhetsz ki, ha hardveraprón vadászol össze jó árban lévő alkatrészeket, megbízható eladótól, aztán otthon összerakod.

2016. dec. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!