Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Most tervezek venni egy...

Most tervezek venni egy GIGABYTE GeForce GT 730 2GB GDDR5 64bit videókáryát. Nos az a kérdésem hogy kell valamit külön bedugni a videókártyába vagy csak az alaplapba behelyezzük és már áramellátása is van?

Figyelt kérdés

2016. dec. 10. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is kérdezem hogy mire akarod használni?Ugye nem játékra mert egy mai IGP keresztbe lenyeli tehát teljesen felesleges.Amúgy nem igényel külön áramellátást,a Slot-ba és kész.
2016. dec. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
730-nak nem kell külön tápellátás. Milyen gépbe tennéd? Mert ez egy olcsó, alap kártya. Nekem ilyen van, de csak azért, mert még Core2 gépem van és nincs integrált kártya, meg én nem szoktam játszani. Mai játékokat tuti nem viszi, szóval játékra erősebbet vegyél, kivéve ha megelégszel az 5-6 éves játékokkal.
2016. dec. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor csak slot-ba berakom és kész?
2016. dec. 10. 18:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen.Utána mehet rá a monitor és a driver feltelepítése.
2016. dec. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!