Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Létre lehet hozni pl. egy...

Létre lehet hozni pl. egy 2,5"-os serial ata hdd-re 2 db partíciót úgy, hogy az egyiken egy bootolható windows7 telepítő van?

Figyelt kérdés
Van egy laptopom aminek egyáltalán nem jó a dvd része, és nincs pendrájvom,micro sd-m sem, és masikhdd sincs.Csak egy windows 7 telepítő, egy 2,5" usb-s hdd dokkolo, egy asztali pc, internet, ..Hogyan tegyek rendszert a laptopomban lévő hdd-re?Pls segítsetek!A válaszokat köszönöm előre is.
2016. dec. 11. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
2016. dec. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jelenleg ubuntu van rajta,de ezt is csak ugy tudtam rárakni, h asztali pcbe atraktam a hdd-t ,es rátelepítettem az ubuntut.Azután visszaraktam a laptopomba és működik de rendszerhibákat dob be néha.A fenti link alapján hogyan tudok win7-et rárakni?Mert nem értem.
2016. dec. 11. 15:40
 3/3 A kérdező kommentje:
Ok,,rajottem kozben h csak az esk talalatot néztem..^^
2016. dec. 11. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!