Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Max 180 ezer Ft ert tudtok...

Max 180 ezer Ft ert tudtok olyan notebookot, amivel fut nehany mai jatek?

Figyelt kérdés
Nincsenek nagy igenyeim, nem ilyen mafia 3 kategoriara gondolok, de pl fifa 17,gta 5, need for speed rivals kategoriaju jatekok kozepes vagy minimum grafikaval normalisan fussanak rajta. Az sem baj ha nagykn minimalisan szaggat, de meg eppen elvezheto. Nem vagyok annyira nagy gamer, neha jatszok csak egy ket jatekon. Igazabol ujonnan sheretnek venni, vagy maxmegbizhato helyrol hasznaltan, de ezt nem nagyon szeretnem.

2016. dec. 11. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
mafia 3 -at még az rx 480 is csak lowon tudja 1080 p -ben megfelelően futtatni egyedül a gtx 1080 képes magas beállításon megbirkózni azzal az elcseszett sz**l. Lehet hozzá kellene csapni még egy 20 -ast és már a te igényeidnek megfelelőt kapnál.
2016. dec. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

vagy találtam neked egy ilyent

[link]


ha szűk a kereted de + 4 gb ramot kérj bele .

2016. dec. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az előző kommentben az acer tökéletes és nagyon jó ötlet a +4 gb memória. később vegyél bele ssd-t 120gb elég a win nek és odd beépítő keret is max 3ezer forint aliexpress-en (9.5mm). eléggé elszaladtak az árak, mert 1 éve kb ugyan ez 17esben volt 150ezer.
2016. dec. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Csucsu007 ***** válasza:
i5 + vmi nvidia 900+ + 4+4 gb ram + 1 tb hdd. Szerintem ez mindenre jó, olyan 160-180k lehet
2016. dec. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat. Ez amit ajanlottatok jonak tunik nekem is. Esetleg ezt neztem meg.

[link]


Ha a linket nem nyitna:

4 gb ddr4 ram

Intel core i5 2,5 ghz proci

2 gb AMD Radeon R7 videokartya


Ez a jobb, vagy amelyiket ajanlottatok?

2016. dec. 14. 10:29
 6/10 anonim ***** válasza:
az gagyi amit te linkeltél .
2016. dec. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Csucsu007 ***** válasza:
Én amd-vel már nem kezdek néhány csalódás miatt... Nvidia párti vagyok
2016. dec. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Inkább azt vedd amit a második válaszoló írt, sokkal jobb benne a videókártya.
2016. dec. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor az marad, aranylag olcso, es ahogy gepigenyen neztem sok mai jatekot elvisz minimumon, vagy akar jobb grafikan, amin csodalkozok, mert valaki azt irta egy masik ilyen jellegu kerdesre, hogy 250 ezer alatt nem kapni olyan notebookot, amelyik futtat mai jatekokat normalisan.
2016. dec. 15. 11:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert sokan nem tudják hogy i3 procival szerelt laptop esetén is találni normális videó kártyával ellátottat . Amúgy én is csak véletlen találtam jó pár hónappal ezelőtt . De ez pont annak jó aki szeret játszani de még sem az a nagy igényű . Szerintem ezen a vason azért már jó pár játékkal el lehet játszani és nem feltétlen hd -ban csak low grafikán ha nem azért magasabb beállításokon is . 4 giga ramot ne felejtsd majd hozzá kérni illetve ha meg van légyszíves írd majd le hogyan mennek rajta a játékok , kösz.
2016. dec. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!