Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Viszonylag új, alig használt...

Viszonylag új, alig használt ASUS laptopom borzalmasan lassú. Mivel segíthetek rajta?

Figyelt kérdés
Tavasszal vettem egy ASUS X200 MA típusú laptopot. NYilván nem egy extra erős gépet vettem, ezt már akkor is tudtam, mert újonnan volt 70 ezer forint. Ezt csak azért vettem, mert pici, és csak netezni használom. Eredetileg Win 8.1-et tettünk rá, most 10 van rajta. Mindkét rendszerrel brutál lassú. A bolt, ahol vásároltam, csak driverfrissítést ajánlott.. Olyan, mintha folyton töltene valamit... tudom, nem várhatok tőle csodát, de ez normális, hogy ennyire lassú, alig reagál néha?
2016. dec. 11. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha "folyton tölt valamit", akkor kevés a ram, és szegény széjjelswap-eli magát. Használj kevésbé ramigényes programokat.
2016. dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"NYilván nem egy extra erős gépet vettem, ezt már akkor is tudtam, "

Konkrétan ez a leglassabbak között van, ennyi pénzért használt üzleti laptopot kellet volna venni, pl a Dell Latitude E6320 66ezer

2016. dec. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tegyél bele SSD-t.
2016. dec. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!