Játékos pc-nek?

Figyelt kérdés

Alaplap:Asrock Fatal1ty B150 GAMING K4 alaplap

CPU: Intel Core i5-6500 BX80662I56500 processzor

RAM: Kingston 2x4GB DDR4 2133MHz HyperX Fury Black HX421C14FBK2/8 memória

VGA: MSI gtx 1060 3gb oc armor

mer.l: Toshiba 1TB 32MB SATA3 DT01ACA100 merevlemez

táp: Aerocool 400W Xpredator Bronze tápegység

ház Zalman z3

Az alaplapot ha tudtok jobbat és olcsobbat pls! és a VGA MSI vagy Asus? melyikből melyik? pénzben max 230k...



2016. dec. 12. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Lapból kicsit lejjeb is vehetsz ha feltétlenül nem akarsz pirosat. A tápra még kicsit rá kell dobni, Jobb lenne egy corsair rx450m. Illetve mennyire szeretnél majd bővíteni 16 gb ramra? Ha 4-5 éven belül, akkor csak 1x8gb-ot vegyél. Egyébként arányaiban okés a dolog, ezek már kicsi simítások. A tápra visszatérve, Nem szeretnék olyannnak tűnni, aki csak xfx ts, meg stb. tápokat ajánlgat, de személyes véleményem szerint jobb biztosra menni. (Egy régebbi gépeben egy codegen táp volt, akkor még nem nagyon értettem a dolgokhoz, egy pici terhelés után úgy gajra ment, mint a csuda)
2016. dec. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

a tép azért ez mert ebben az árban más hasonló tép csak 80%-os ez meg 89% hatásfokú!!! majdnem +10% hatásfok! de ha ez nem a másik amit néztem egy BQ (beequiet) 400w-os.

alaplapnak mit ajálnsz? semmihez nem ragaszkodok ha van jóü tipp utána járok és megnézem megfontolom!

2016. dec. 13. 15:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Szinte mindegy az alaplap, csak ne a legolcsóbb lapot válaszd. És figyelj a foglalatokra is. Szerintem az a +4 ezer forint nem sok, emellett az moduláris tápegység (nem fognak lógni a fölösleges kábelek.)
2016. dec. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! ha tud valaki valami jó alaplapot hallgatom. annyi kérdés hogy MSI VGA-T veszek és az baj ha az alaplap nem MSI? gondolom semmi jelentősége nme?
2016. dec. 13. 17:50
 5/8 anonim válasza:
az nem hiszem, hogy baj, csak arra figyelj, hogy mondjuk intel proci mellé ne tegyél AMD-t, mert olvastam, hogy nem tesz jót neki, de van pár dolog, amely esetben jó az, de ez nem az! Remélem segítettem egy kicsit
2016. dec. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az előttem szólónak:

MIIIII??? Intel proci mellé nem tehet amd vga-t? Ez hülyeség,

nyugottan betehet egy i5 mellé rx 470-et is ebben a kategóriában, de akár 460, 480-at is, vagy ami belemegy a pcie foglalatba az alaplapon. Ez csak olyan hülyeség mint az, hogy DDR3-as az alaplapom, nem tehetek bele gddr5-ös videokártyát. A kettő teljesen független, a videokártya foglalata kell, hogy passzoljon.

2016. dec. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Illetve attól, hogy msi a vga, attól lehet akármilyen az alaplap.
2016. dec. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! azt a +2000ft kb nem sajnálom megvsezem az MSI gtx 1060 3g oc gamer VGA-t :D egy jó olcsó (már ha lehet annak mondani) alaplapot valaki tud? lehetőleg atx
2016. dec. 14. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!