Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valami jó és gondolkodós...

Valami jó és gondolkodós stratégiai játékot tudnátok mondani?

Figyelt kérdés
Ugye PC-re. Legyen elgondolkodtató, ne legyen lassú játékmenete, lehessen benne fejlődni és élvezhető legyen. Véleményt is írhattok a játékhoz amiket mondtok. Köszönöm előre is.

2016. dec. 13. 15:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Might and Magic Heroes széria: Általában azt mondják, hogy a III. volt a legjobb része a sorozatoknak, jelenleg már a VII résznél jár, de annyi biztos, hogy a folyamatos fejlesztő váltás nem tett jót a sorozatnak. Ha szép grafikára is vágysz próbáld ki a VI-VII-et. A VI-ot már csak azért is érdemes kipróbálni mert magyarok készítették. Nekem az V. a kedvencem, eléggé hasonlít a III. mechanikájára. Igazából a III. után az összes következő rész megpróbálta remakeelni a 3. részt. De egyiknek sem sikerült igazán, ezért érdemes kipróbálnod a Heroes 3-at is, mert sokan azt tartják a széria legjobbjának.


Black and White 2: Régi, de jó :) Isten szimulátor, keress rá ha érdekel.


Sid Meier's Civilization 6 : Gondolom ezt már ismered most jött ki nem rég, én még nem játszottam vele, de a videók és a tesztek alapján nagyon ígéretes játék.

2016. dec. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!