Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetséges az, hogy a rejtett-privát-magán számos hívások ki sem csörögnek amikor valaki így hív?(Nem mintha szeretném az ilyen hívásokat, de sok hivatal így szokott telefonálni, köztük a testvérem is)Pedig a naplóban megjelenik a hívás.Nem állítottam be a telefonomon-Samsung Galaxy J1 2015-ös széria-hogy automatikusan tiltsa az ilyen hívásokat. Frissítettem a telefonom szoftverét is már.Félek, ha az ilyen hívásokat nem kapom meg, akkor mi lesz ha a lányom bölcsődéjéből hívnak vagy rokonom.SMS-ket megkapom meg én tudok hívni.Tudtok segíteni , mi lehet a gond?Lehet, hogy jelen esetben a rejtett számos hívó fél készüléke a "ludas"?Köszönöm előre is a segítségeteket.Szép napot!:)

2016. dec. 14. 06:27
 1/3 Dongaben ***** válasza:
A hiba egészen biztosan a te készülékedben van, mert a "hivatal" vezetékes telefonjáról ilyet biztosan nem tudnak beállítani. Léteznek "hívásblokkoló" alkalmazások, és lehet, hogy akaratlanul is sikerült letölteni, vagy aktiválni egyet. Én keresnék valakit az ismerősök közt, aki jobban benne van ebben a témában. (Biztosan van ilyen.) :)
2016. dec. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 CspCsj ***** válasza:

Az itt említett beállítások között is szétnézhetsz:

[link]

2016. dec. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen , valószínűleg blokkolva lehetett a rejtett hívás.:)
2016. dec. 15. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!