Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Érdekes dolgot tapasztalok a...

Ha8lsu kérdése:

Érdekes dolgot tapasztalok a laptopomnál. Amikor képernyőkímélőre vált, akkor pusztán az egér megmozdítása nem éleszti fel a gépet. Csakis az, ha klikkelek egyet. Hol lehet ezt kikapcsolni?

Figyelt kérdés

2016. dec. 16. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert nem képernyőkímélőre vált, hanem valószínű ún. S3-as "sleep" üzembe, azaz alszik. Ha csak képernyőkímélőt szeretnél, a tétlenségi időben az alvás idejét ki kell tolni, és a képernyőkímélőt korábbi időre állítani (de mindenképpen az alvás előttire).
2016. dec. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Megnéztem tüzetesebben és azt tapasztaltam, hogy soha, semmilyen módban nem alszik a gépem. Alvó állapot nincs sehol sem engedélyezve.
2016. dec. 17. 09:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen rendszer fut a gépeden?
2016. dec. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Win7-et használok.
2016. dec. 17. 13:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy elméletileg itt nézted, itt mit mutat neked?

Start -> Futtatás

powercfg.cpl [Enter]

Kiegyensúlyozott (Séma beállításainak módosítása)

Speciális energiaellátási beállítások...

Alvó állapot:

- Alvó állapot

- Hibrid alvás


Van bármi, ami utal bekapcsolt funkcióra?

2016. dec. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Semmi ilyen nincs. Mindenütt, ahol csak szerepel az alvó állapot, a "soha" került beállításra.
2016. dec. 17. 14:14
 7/7 A kérdező kommentje:
Sőt, még annyival cifrább a helyzet, hogy az egér kurzor mozgatása néhány perc múlva nem megy, csak, ha klikkelek vele. A képernyőkímélőt 20 percre állítottam. Így volt időm kipróbálni és konstatálni, hogy ez gyorsabban, mint a képernyőkímélő aktiválódása.
2016. dec. 17. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!