Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye a minecra...

Kinek mi a véleménye a minecraft 1.11 map generálóról? Mert nem, vagy alig generál dzsungelt vagy igazi havas tájat ahol medve is van.

Figyelt kérdés
Ez csak nekem tűnt fel vagy másnak is. Illetve kinek mi a véleménye az újításokról?

2016. dec. 16. 22:16
 1/2 anonim válasza:
100%
Még nem nagyon vettem észre ezeket a hibákat, de holnap játszom vele (többet) és írok véleményt. Annyit viszont most el tudok mondani a kreatív módról, hogy valami oknál fogva nem lehet pár idéző tojást használni. Nem tudom mitől, holnap ezt is letesztelem...
2016. dec. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a választ. Másodszor meg csak azért kérdeztem mert a minecraft világában régi motoros vagyok már az 0.1.25-ös pack óta itt vagyok és emlékszem akkor még a sivatagtól kezdve a hegy csúcsán is kezdhettél most meg erdő,puszta és semmi más. Egyszer kétszer talán más de az is ritka. Ennyire lebutították volna a játékot?
2016. dec. 16. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!