Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Minecraft hogyan lehet olyat...

Minecraft hogyan lehet olyat csinálni, mint legendarymc-n, hogy a szerver adja a skint?

Figyelt kérdés

Vagy nem tudom hogy van, de csak a legendarymc-n látszik a skinem.

Na olyat szeretnék első sorban, hogy ha felmegyek legendaryval a szerveremre, akkor legyen skin. Ez milyen pluginnal lehetséges?



2016. dec. 17. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:
2016. dec. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1 Ezt a plugint ismerem, de ez eredetis skineket használja.

Én legendarymc-ben a legendarymc-s skineket szeretném, hogy mutassa, mint legendarymc-s szerón.

2016. dec. 18. 11:25
 3/5 SunRiise válasza:
Szia! A minecraftban 1.7 óta a szerver küldi a skint a kliensnek (player) tehát a szerver felülírhatja az addig aktív skint. Plugin kell hozzá, bukkitra nem nagyon van, voltam egy spigot szerveren amin szintén voltak skinek, az SkinRestorer-t használt. Nem tudom milyen az a plugin, még nem használtam.
2017. jan. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A SkinRestorer pluginnal csak eredetisek nevét lehet beírni és annak a skinjét állítja be.
2017. febr. 3. 17:05
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyedi skineket nem lehet beállítani?
2017. márc. 19. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!