Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan töltsek fel youtube-ra...

Olivér2002 kérdése:

Hogyan töltsek fel youtube-ra zenét úgy, hogy ne kapjak copyrightot?

Figyelt kérdés

2016. dec. 17. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Ne tölts fel olyan tartalmat ami nem a tiéd, és nincs külön feltüntetve rajta hogy szabadon felhasználható, terjeszthető.

Erre nincs tökéletes megoldás, minden egyes zenének a mindenkori aktuális jogi állapotán múlik hogy engedik-e terjeszteni, vagy sem.


A "bezzeg mások is feltöltik és azt nem törlik le"-című felesleges vitába bele se kezdj, mert nem igaz.

2016. dec. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Copyrightot, vagyis szerzői jogot nem fogsz kapni soha, attól hogy feltöltesz youtube-ra egy zenét.

Szerzői jog megsértéséért (copyright infringement) figyelmeztetést kaphatsz esetleg.

2016. dec. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Módosítsd és 30 mpig felhasználhatóak a zenék azt hiszem, de használhatsz "ingyenes" zenéket is. Illetve az alatta lévő videót kis te készítsd.
2016. dec. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg trükközhetsz ilyenekkel, hogy megcseréled a két hangsávot vagy felgyorsítod, lelassítod kicsit és akkor lehet, hogy csak akkor buksz le, ha valaki jelenti.
2016. dec. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Használd a YouTube hangkönyvtárát. Ha tudod a zeneszám cimét (előadóját) csak beirod keresőjébe és a YouTube kidobja neked, mi van ha a kérdéses zenét használnád:

-teljesen tiltott lehet

-használhatod, de felsorolja, milyen országokban nem lesz látható a videod

-használhatod, de megtekintési korlátozásba helyezheti, hogy milyen eszközökön nem játszható le (pl. mobiltelefon, tablet, iPad stb.)

-használhatod, de kiköti, hogy reklámok jelenhetnek meg rajta

-használhatod, de kiköti, hogy bevételed nem lehet belőle

Több millió dal szerzői jogi irányelveit a YouTube hankönyvtárában itt találod meg:

https://www.youtube.com/music_policies

Vagy ha mindenképpen 100%-ra hajtasz, akkor használd a YouTube által javasolt zenéket, itt kutathatsz:

https://www.youtube.com/audiolibrary/music

2016. dec. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. dec. 21. 15:26
 7/7 anonim válasza:
100%
5: ezzel is kitudnak ám b**zni veled, de nagyon jól: én is egyszer töltöttem föl egy albumot, írva volt hogy a tulajdonosa engedélyezi, de hirdetések jelenhetnek meg rajta. Én nyugodt voltam, soha nem aggódtam miatta, mivel számomra azon áron hogy csak hirdetések jelennek meg nem volt nagy dolog, erre egyszer csak kapom a piros sávban a figyelmeztetést hogy a szerzői jogi tulajdonos követelte hogy szedjék le, én meg kaptam fél éves büntetést (nem tölthettem föl 15 perc fölött). De érted, egyik pillanatban még használhatom hirdetésekért cserébe, másikba meg már kapom a büntetést mert nem tudják eldönteni mit akarnak, csak szórakoznak az emberekkel.
2017. jan. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!