Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » The Division fps drop?

The Division fps drop?

Figyelt kérdés
a hétvégén ingyenesen kipróbálható a játék le is szedtem tetszik is csak hogy az ajánlott gépigény simán megvan full hd ultrán 60 fps körül kellene hogy legyen erre van hogy csak úgy hirtelen váratlanul 10-20 fps-re is leugrik másodpercekre.a grafikát állítgattam már de semmit nem ér
2016. dec. 17. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Teljes konfig? táppal együtt.


Lehet hogy túl melegszik valami.

2016. dec. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

msi rx 480 8gb

fx 8370

8gb ram 1866mhz

fsp hyper 500

direkt figyeltem a hőmérsékletet és a gpu 55 fokos a cpu meg 51 játék alatt azzal nincs gond

90 és 100 fps között van alapon aztán van hogy hirtelen leugrik 10-20 ra

először azt hittem a cpu a ludas de pár próbát már csináltam amit youtube on láttam és nem jobb tőlük

2016. dec. 17. 20:59
 3/6 A kérdező kommentje:
a lemezhasználat a probléma 100% ra ugrik néha, ekkor kezd dadogni a játék pár másodpercig
2016. dec. 17. 21:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg cserélni a HDD-t, és ha mindig fent áll a probléma, vedd lejjebb a grafikát.
2016. dec. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ahogy olvasgattam másnál is jelentkezik ez főleg win 10 alatt kevés használható memória okozza pedig 8gb az ajánlott úgy tűnik kell még mellé
2016. dec. 17. 23:27
 6/6 hannibalking válasza:
Nem a memóriával van baj, a prefetch és superfetch funkciókat kell kikapcsolni és utána nem lesz gond. Ez a windows 8 óra gyilkolja a merevlemezeket. Feleslegesen fut az előtöltés hogy gyorsabb legyen a gép de pont az ellenkezőjét csinálja ilyenkor.
2017. jan. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!