Vok! kérdése:

Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
sziasztok, van egy régi gépem elvolt rakva kb 2 hétre és utána elővettem bekapcsoltam és nem akart betölteni ugye mutatta a gyártót minden már ott is lefagyott majd ki/be kapcsoltam és írta hogy windows indítása és már ott sem akart betölteni hanem kidobott valami hiba vagy valamiket (ne kérdezzétek nem tudom :/) ebben kérném a segítségeteket hogy mi lehet a baja. aválaszokat előre is köszönöm!

2016. dec. 17. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Kapcsold be, fotózd le a hibaüzit és töltsd fel a Képhostra. Onnan be tudod másolni ide.

Ha ilyen láttál fekete alapon fehér betűkkel, akkor hardveres hiba, pl. a merevlemeznek annyi.

PXE-MOF: Exiting PXE ROM.

2016. dec. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha garanciás, akkor abba a szervízbe vidd el. Mostanában sok az ilyen. A Windows10 kinyírja az Intel processzoros

gépek merevlemezeit, sőt a Realtek hangkártyának is annyi.

2016. dec. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első válaszoló fekete alapon fehér hibát ír ki de ilyesmire nem emlékszem hogy lett volna. De olyanra igen hogy windows normál módú indítása meg hogy windows hibáinak kijavítása és amikor rámentem a normál-ra akkor kiírta hogy windows indítása de vissza lökött a fekete a lapon fehír hibaüzire. de nem értem mi lehet a baj ha 2 hétig nem volt bekapcsolva.
2016. dec. 17. 20:35
 4/8 A kérdező kommentje:
második válaszoló. a gép régi, nem garanciás és nem win10-es hanem win 7-es (de azért köszönöm)
2016. dec. 17. 20:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Hibaüzi nélkül eléggé nehéz. Lehet hogy a windowst kéne újrarakni, de ezek csak tippek a 0 infódra...
2016. dec. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
oké holnap elküldöm
2016. dec. 17. 21:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Engedd meg neki, hogy Hibajavítás. Én is jártam már így Windows7-tel, megjavította, de amíg dolgozik, hagyd békén.
2016. dec. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké megpróbálom! köszönöm (de nem lehet hogy az a baja hogy lemerülhetett az ellem?) mert két hétre elrakva utána elővettem és ezután kezdte a fent felsoroltakat művelni és csak azért kérdezem.
2016. dec. 18. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!