Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Linux -x 86_64 naponta többszö...

Schmedith kérdése:

Linux -x 86_64 naponta többször sima böngészés közben vagy a semmitől miért fagy le?

Figyelt kérdés
2016. dec. 18. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
A -x a disztró neve? :)
2016. dec. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Linuxnak nem illene fagynia. Nekem amióta fenn van 4 éve egy LTS azóta stabil...igaz egyszer csak azért fagyott le mégis, mert ritkán böngészek extrémül, hogy 20-30 fül legyen nyitva - és egyszer azért fagyott mert tele lett a 3 GB RAM . De akkor már az egér sem mozdult .

Szóval nekem ilyen böngészési fagyásom volt 1 db.


Nálad szerintem ott valami komolyabb baj lehet - esetleg próbáld meg egy másik Pendrive-ra kiírt LIVE-rendszerrel is...ha még ott is merészel fagyni, akkor elég valószínű hogy Hardverhiba lesz valamilyen gépalkatrésznél.

Ha LIVE-rendszerrel NEM fog fagyni, akkor érdemes egy azzal felülírni a jelenlegi rendszert (újratelepítés)

2016. dec. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen kevés információból senki nem fogja megmondani, pontosan mi okozza.

Okozhatja hardverhiba, okozhatja elavult böngésző, hibás böngészőbővítmény, rosszul megírt honlap, stb...


Jó lenne tudni, milyen disztribúcióról, milyen böngészőről (milyen bővítményekkel/kiegészítőkkel) van szó, melyik weboldal esetén jelentkezik a hiba, milyen a hardver, vannak-e egyedileg telepített szoftverek (szóval a gyárilag telepítetteken kívül), hogyan jelentkezik a fagyás, milyen hibaüzenetek jelennek meg a naplóállományokban (/var/log/ könyvtáron belül), stb...

2016. dec. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alain Delon ***** válasza:
Nem akartad, hogy a túl sok információ megzavarjon bennünket, ezért nem írtad le, hogy milyen disztró, milyen felület, milyen böngésző, ugye?
2016. dec. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!