Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi lesz a garanciával?

Ilyenkor mi lesz a garanciával?

Figyelt kérdés

Vettem egy laptopot, van rá 2 év garanciám, ha véletlenül tönkremenne és visszavinném javíttatni/cserélni, amit ilyenkor csinálnak vele (még soha nem volt semmivel sem gondom, nem tudom, hogy mennek ezek a dolgok), akkor utána mi lesz a garanciával? 3 lehetőségre gondolok, de nem tudom melyik lehet, az is lehet, hogy teljesen más ezek közül:

-ha mondjuk 1 év után elromlik visszaviszem, marad még 1 év garancia

-visszaviszem, elveszik a garancia mondván, hogy már javították egyszer

-visszaviszem és újra kezdődik a 2 év, mert újat kaptam/javították


Ezek közül valamelyik? Ha nem akkor mi történik?

Bocsi az ostoba kérdésért, de mint említettem még sose ment tönkre semmi, így nem tudom mi történik ilyenkor.

Köszi a választ.


2016. dec. 20. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:

ha mondjuk 1 év után elromlik visszaviszem, marad még 1 év garancia


Vagy ha cseréleik mert nem tudják javítani akkor 2év

2016. dec. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Illetve még hozzáadódik a javítás ideje, szóval ha náluk van 1 hónapig, akkor az eredeti garancia kitolódik 1 hónappal.
2016. dec. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha pl. alaplapot cserélnek benne, arra az eredeti garancia lesz érvényes, a többi alkatrészre annyi, amennyi maradt a 2 évből.
2016. dec. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!