Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Átlagáron egy pc szervízben...

Átlagáron egy pc szervízben mennyi pénzért telepítenek újra, raknak rá windows-t asztali gépre?

Figyelt kérdés
(Minimum Windows 7 64bit kellene)

2016. dec. 22. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Általában annyi pénzért telepítenek, amennyire meg tudják húzni a delikvenst...


De alapból 10 000 Ft-ot elkérnek a mocskok! :-)

2016. dec. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
telepitsd te nem nehéz csak be kell bootolni onnan meg már adja magát az egész
2016. dec. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 P.O.C. ***** válasza:

Jóval könnyebb, mint egy nukleáris rakétasiló működtetése.

A 10 éves keresztfiam is meg tudja csinálni egyedül. Én azért biztos nem adnék ki pénzt. Millió leírás van róla a neten.


Én egy alap telepítést, ami Windows -t, Office -t, +alap programokat tartalmaz 3 eFt -ot szoktam kérni. Akkor szoktam esetleg többet, vannak extra igények is vagy nagy mennyiségű adatot kell lementeni.

Egy szerviz az más, ott van rezsi óradíj. Fizetni kell az alkalmazottat +adó, fűtés, villany + még egy kis hasznon is kéne. Ezért olyan drága, ha olyan helyre viszed.

2016. dec. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Megtudnám magam is csinálni, csak nincs telepítőm az eredeti windows-hoz.

Internetről meg nem szeretném etölteni mert már párszor megszívtam.

2016. dec. 22. 10:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Én vagy 10 évig 5 ezret kértem, bár 10 éve még volt is vele egy két feladat legalább. Persze ilyenkor nem csak rendszert kaptak. Az 5-ös az évek során egyre "barátibbá" vált, viszont a Windowsok is egyre kevesebb feladatot igényeltek. Most kb 3 kattintással fent van az alaprendszer, és ezért átlag egy 10-es elkérnek a szervizben. Legfeljebb nyersz vele, ha magadnak próbálod meg feltelepíteni, legfeljebb nem sikerül, de amúgy sikerülni fog. HA odáig eljutsz, hogy tényleg szervizt igényel a gép, akkor nekik meg mindegy, hogy félig feltett, vagy halott Windowst telepítenek újra, a művelet ugyanaz. Persze ha nincs egyéb (fizikai) hiba, mert akkor az atyaúristent is kitalálják.
2016. dec. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A szervizbe is illegális Windows-t kapsz, és akkor még annak az árával is megspékelik, hogy kilőjék belőle a 3-30-90-180 napos korlátot (ami megfelelő szoftverrel 1 kattintás és két újraindítás).
2016. dec. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha budapesti vagy, hozol hozzám egy lemezt, kiírom az msdn-es 64 bites w7-et + a loadert (ami legalizálja) és 30 perc alatt túl vagy rajta. Utána meg megy online segítséggel a többi (driverek vírusirtó, stb).

Ennél már csak az a kedvezőbb, ha valaki ad neked egy letöltési linket, de azt nem tudok adni :)

2016. dec. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 P.O.C. ***** válasza:

Hát ha taknyolt vér-Pistike Windowst szedsz le, azzal valóban megszívhatod. Ezért kell eredeti (MSDN -t) leszedni. Torrent oldalról is akár. De ha valóban legális a Windowsod termékkulcsal meg mindennel, akkor a Microsoft is biztosít legális utat, hogy letöltsed az elveszett telepítőd. Utána már csak egy pen drive kell vagy üres DVD + DVD író.

[link]

2016. dec. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!