Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem 3 hónapja egy egeret....

Vettem 3 hónapja egy egeret. Már duplán kattint, amikor én csak egyet akarok. Volt rá 3 év garancia. Most be fogják cserélni?

Figyelt kérdés

2016. dec. 22. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
tőlük kérdezd meg, akiktől vetted!
2016. dec. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy a szervizük azt mondja-e, hogy ez a hiba tényleg hiba, reprodukálható és nem javítható. Ha arra gondolsz, hogy odaviszed és egyből csere, azt nem hiszem.
2016. dec. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ilyen egerem, és annyira rakoncátlan, hogy csak akkor kattint duplán, ha olyan kedve van. Elvittem garanciáztatni, és akkor persze épp pont működött, ők meg nem foglalkoztak vele. Kb. 10 másodperc kattintgatás után elküldtek a halál f***szára, le se sz**rják az egészet, úgy foglalkoznak vele, mintha nem tudnák hogy léteznek ilyen nehezebben előidézhető problémák a hardverek világában.


Egy próbát azért megér, lehet hogy csak az itteni bolt ilyen suttyó alja bagázs, ott rohad a 9000 Ft-os egerem a szekrényben.

2016. dec. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!