Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet eltávolítani ezt a...

Hogy lehet eltávolítani ezt a toolbart/vírust, vagy ezt a valamit?

Figyelt kérdés
Anno letöltöttem véletlenül egy ilyen nevű valamit, hogy 'mystart', és azóta érdekes dolgokat csinál a chrome. Állítólag ez egy toolbar, vagy micsoda. Sokszor jelennek meg előugró ablakok, pedig van adblocker. sokszor, ha google-ben akarok valamit keresni, akkor az oldal tetején megjelenik egy keresősáv, és hiába megyek rá a google keresősávjára, akkor is a felső sávba írom be, amit keresni szeretnék. Ha ilyenkor entert nyomtam, akkor új lapon megnyitotta a yahoo-t, és ott keresett rá arra, amit beírtam, mostanában viszont eltűnt a yahoo, és plusnetwork van helyette. (pedig chrome beállításoknál google van beállítva keresőmotornak) Írták, hogy töltsek le anti-malwaret, letöltöttem, nem talált semmit, írták, hogy töltsek le toolbar cleanert, az sem talált semmit, írták, hogy telepítsem újra a chrome-ot, de úgy, hogy miután eltávolítottam, töröljem a maradványait is, de ez sem vezetett eredményre, írták, hogy nézzem a 'programok telepítése és törlése' részt a vezérlőpultban rendszeresen, mert ez a toolbar vagy mi sokszor álcázza magát, és nem látszódik, viszont van, amikor igen, de én még egyszer sem láttam, vagyis de, még az elején, akkor ki is töröltem, de nem változott semmi. Nem olyan nagy probléma ez, elvagyok vele, néha előugrik valami hülye ablak, reklám, meg ilyenek, de akkor is kellementlen. Hálás lennék, ha valaki tudna segíteni.

2016. dec. 23. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig.

Ha PC-ről van szó:

[link]

2016. dec. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem olvastad végig! :D "Írták, hogy töltsek le anti-malwaret, letöltöttem, nem talált semmit..."
2016. dec. 23. 10:59
 3/6 A kérdező kommentje:
De azért kipróbálom ezt, amit linkeltél, hátha. Rámentem a letöltésere, és le is töltötte + új lapon megnyitotta a malwarebytes-hez tartozó "installion instructions"-t, és azért nyitotta meg ezt új lapon, mert az aktuális oldalról átváltott a randivonal.hu-ra. Ezt azóta csinálja, hogy letöltöttem ezt a mystart-ot. Csak példaként mondta ezt most el, ilyet, és ehhez hasonlókat szokott csinálni..
2016. dec. 23. 11:02
 4/6 belapus ***** válasza:
2016. dec. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az adwcleaner segít
2016. dec. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2016. dec. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!