Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » CD lejátszás külföldön?

CD lejátszás külföldön?

Figyelt kérdés
Külföldi levelezőtársam kapott tőlem egy CD-t ajándékba, amit itthon írtam ki. Olaszországban nem tudja a gép lejátszani, mert csak ottani formátumot ismer...mi a teendő?

2016. dec. 23. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Itthon lejátszotta? Kipróbáltad?


1.: Ha igen, akkor bénáskodik a levelezőtárs

2.: Ha nem, akkor rosszul van megírva


(Audió CD-ket általában érdemes 1x-en, vagyha úgy nem lehet, akkor a legalacsonyabb sebességen írni... ...hogy az asztali lejátszók is biztosan tudják olvasni!)

2016. dec. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs semmilyen régióvédelem a CD-ken, mint adathordozókon. Vagy rosszul van írva, vagy neki hibás a meghajtója, vagy esetleg ha nem audió CD, akkor valami codec hiányzik neki, vagy másolásvédett fájlokat írtál rá (pl. védett wma).
2016. dec. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy hibásan lett kiírva a CD, vagy valamelyik oldalon PEBKAC van.
2016. dec. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem fogalmaztam pontosan, ez egy videót tartalmazó kislemez, az a 12perc-180Mb nagyságú, és PC-n játszaná le. Nekem itthon működött, de az ottani gép nem ismeri fel, pedig avi-ban van amiben filmeket tud nézni...ezért nem értem
2016. dec. 24. 00:17
 5/5 anonim ***** válasza:
És milyen codec? Mert nyilván ha nincs meg nála a codec, akkor nem fog menni.
2016. dec. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!