Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Új laptop de nem látja az 1...

Új laptop de nem látja az 1 terrás HDD-t + érdekességek?

Figyelt kérdés

Következő a történet: Vettem egy új laptopot. Lenovo ideapad 510-15IKB. Megkértem őket ott helyben, hogy rakjanak bele egy 1 terrás vinyót a dvd meghajtó helyére ( alap 256 SSD ). Megtörtént, hazahoztam win 10 hajrá. Felraktam, nem látta a vinyót. Volt ahol látta, volt hogy nem. Megnyitottam a feladatkezelőt és lám-lám 100%-on pörög a HDD 0 írási és olvasási sebességgel. Kikapcsolás nem működik a menün belül és az újraindítás is hosszú percekbe telik (5-10), pedig SSD-re volt rárakva.

Úgy döntöttem mehet a reset gomb... System recovery: Behozta a win 10-et megint...

Rakjuk újra: Ami fél pillanatba telne ( partíciók formázása, törlése ), az most fél órákat vesz el. Majd amikor eljutottam a HDD-ig kiírta a hibakódot: Nem sikerült törölni a megadott partíciót 0x8007045d hibakód.



2016. dec. 24. 15:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Biztos hogy hibás az eszköz, vagy hibás a csatlakozó, vagy valami fizikailag nem stimmel, vissza kell vinni.

A hibakód egyébként valószínűleg lemezolvasási hibára utal.

2016. dec. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!