Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom bekapcsolni a...

Miért nem tudom bekapcsolni a laptopom?

Figyelt kérdés
Most kaptam egy asus zenbook ux303u-t. A használati útmutatónak megfelelően töltöttem 3 órát majd megpróbáltam bekapcsolni, de azon túl hogy világít a gomb semmi sem történik. Valamikor világít a töltés is rajta. De ha nincs töltőre csatlakoztatva nem világít semmi. Mi lehet a gond? Én csináltam valamit rosszul vagy hibás? Tudom így nehéz megítélni, de nagyon hálás lennék a segítségért

2016. dec. 25. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Jól kezdődik. Megpróbálhatod aksi nélkül bekapcsolni, csak kábelről. Lehet elég neki, ha kiveszed és visszateszed az aksiját, sokszor segítt. El tudom képzelni, hogy mi is van, de azért látatlanban nem könnyű bármit is megítélni pontosan. De garancia biztos van, szóval nincs gond, csak ne szedd szétt a gépet.
2016. dec. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos az aksija nem kivehető, de azért köszi a választ :)
2016. dec. 25. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!