Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xbox One vezetéknélüli kontrol...

Xbox One vezetéknélüli kontroller Pc-hez?

Figyelt kérdés

Gondokodok hogy veszek egy kontrollert Pc hez de nem tudom biztosan hogy a vezetéknélküli xbox one kontrollerhez kell e valami speciális adó készülék vagy elég a szimpla bluetooth, és ha elég akkor mejikek azok a kontrollerek amikre igazak ezek mert olvastam hogy nem mindegyikben van bluetooth.

Előre is köszi.



2016. dec. 25. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem kábel nélkül PC-vel nem is kommunikál.
2016. dec. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A régebben megjelent Xbox One kontrollerekhez külön USB-s Wireless Adapter kell, ilyen:

[link]

Az újabbaknál ez az adapter elhagyható, ha van a gépedben Bluetooth adapter (pl. laptopoknál szinte mindegyikben). Ezeknek a dobozán mindig szerepel a Bluetooth felirat, és az alsó részükön van egy jack-aljzat a fejhallgatónak. Ha fehér kontrollert veszel, az 100%, hogy Bluetooth-os.


Egyébként az összes Xbox One kontroller használható vezetékes üzemmódban, USB kábellel a PC-hez csatlakoztatva. Windows 7-hez és 8-hoz lehet, hogy fel kell menni a Microsoft honlapjára, és letölteni a drivert (ha eredeti a Windows, és be van kapcsolva az automata update, akkor még ez sem kell). A Windows 10 automatikusan felismeri és telepíti a kontrollert.

2016. dec. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget már meg is rendeltem akciósan hála égnek.
2016. dec. 25. 11:40
 4/4 anonim ***** válasza:
#3: Ha nem vagyok indiszkrét, hol rendelted meg?
2016. dec. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!