Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nagyon kevés hely van a gépemen?

Nagyon kevés hely van a gépemen?

Figyelt kérdés
Kb 2 éves a számítógépem,rengeteg hely volt rajta de mostanában kb 2-3 hónapja alíg van hely rajta.Már többször volt újrarakva a windows.Mit csináljak,alig van rajta pár játék,tárhely meg épp hogy elég ha egy két képet akarok letölteni.

2016. dec. 25. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy számodra lényegtelennek tűnő kérdések ezek, de: mekkora a merevlemez, milyen felosztásban (c/d/e... kötetek mérete), milyen rendszer fut a gépen, milyen nagyobb programok vannak fent, amik mekkora helyet foglalnak?
2016. dec. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2gb,2 db meghajtóm van:c,d.Ami nagyobb program az szerintem a blue stacks(ebben van kb 3 játék).
2016. dec. 25. 13:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát akkor... Plug and play lesz a megoldás.

Szervizbe.

2016. dec. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze a blue stacks mellett vannak játékok rajta
2016. dec. 25. 15:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Futtasd ezt a parancsot rendszergazdai parancssorból (windows gomb + X):

dism /online /Cleanup-Image /StartComponentCleanup /ResetBase


Írd be futtatásba (windows gomb + R):

cleanmgr.exe

Jelöld ki:

C:

majd rendszerfájlok törlése. Rakj mindenhova pipát, és okézd le, majd fájlok törlése. Sokáig fog futni, de az eddigi update-eket törölni fogja. Nekem több mint 20 gb helyet szabadított fel.

2016. dec. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!