Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért olyan videokártyával a...

Miért olyan videokártyával a gépem, mint nélküle? És miért nem kapcsol be a monitor új kártyával?

Figyelt kérdés

Van egy nvidia geforce GTX 650 videokártyám. Most vettem észre nemrégiben, hogy amikor kiveszem a kártyát és az alaplapi bemenetbe bedugom a monitort, ugyan olyan teljesítménye van. Feltelepítettem a GTA 5-öt és rohadtul nem viszi minimál beállításokkal se. Érzékeli a gépem a videokártyát frissítettem az illesztőprogramot is, de sehogy sem viszi a játékot. De videokártyával meg anélkül is ugyan úgy akad a játék szóval nem értem.

Elnézést ha értelmetlenül írtam le, de nagyon mocskosul ideges vagyok már.

A gépem:

-Proci: I5 2400

-Alaplap: Intel dh67bl

-Ram: 2x4Gb 1600hz

-HDD:500GB

-Videokártya: nvidia geforce GTX 650

-Táp: Egy elég régi Mercury 450w


Vettem egy új videokártyát, Asus Radeon R9 270x 4GB 256bit-es. Elég olcsón hozzájutottam garanciával. Beteszem, összedugom és csak a ventilátorok kezdenek el pörögni. Elején hallani, hogy valamit felnyög a winnyó, de nem jön be a kép, sötét a monitor és ugyanúgy villog a monitoron a kis fény mint kikapcsolt állapotban. Sok várakozás után is megnyomom újra a főkapcsoló gombot amitől azonnal leáll. Próbáltam Mindegyik kábellel, tv re kötve, monitorra kötve, mindegyiknél ugyan az... Sötét kép. Bios hiba? Táp gyenge? Azt mondják páran, hogy a kártya hibás de rohadtul nem, mert az volt tesztelve másik gépen. (természetesen nagyobb táppal)


Bocsánat, hogy ennyi szart írok, csak már teljesen tanácstalan vagyok, meg sík ideg.


2016. dec. 25. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Én le merném fogadni hogy a hulladék tápod az oka.
2016. dec. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Energiahiány. A tápegység miatt van az egész.
2016. dec. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nemcso ***** válasza:
Kevés a nafta a videokártyának.
2016. dec. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszi urak/hölgyek, Akkor kipróbálom majd egy értelmes nagyobb táppal.
2016. dec. 25. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!