Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a laptopomnak?

Mi lehet a baja a laptopomnak?

Figyelt kérdés
64 bites windows 10 van rajta elég jól működöþ aztán elutaztunk. Amikor hazajovok ez kb 2 hete volt és bekapcsolom, 7percig kapcsolt be és az órát be se toltotte. Gondoltam régen használtam azért van. kb 10 perc mulva betolti az asztalt meg a tálcát (amin csak a lomtár van kint) megpróbálom elindítani a minecraftot de kifagy. szenvedek vele 3/4 napot gondoltam egy recovery megoldja. Amint rámentem hogy viszzaállitás kidobot a beallitásokbol (tobbszor is próbáltam ezt tobszor is. Megpróbáltam ujratenni biosban az egészet rebootolni cd/dvd ről és nem ajánlotta fel a lehetőséget hogy optikai meghajtórol bootoljon pedig mukodik a cd olvasó.

2016. dec. 25. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
F12-vel behívható a boot menü, újraindítás után.
2016. dec. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de nem érzékeli a lemezt
2016. dec. 25. 20:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem koszos a lemez? Volt már ilyen nálam, más ötletem nincs.
2016. dec. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
egy uj winyó nem draga 13 ezer z megoldaná?
2016. dec. 26. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!