Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha a Tescoban vásárolok...

Ha a Tescoban vásárolok laptopot, arra van valamilyen operációs rendszer telepítve?

Figyelt kérdés
...vagy nekem kell gondoskodni a telepítésről?
2016. dec. 25. 19:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Persze, altalaban Microsoft Office is van rajtuk, nem csak az operacios rendszer.
2016. dec. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A hirdetésben szokott szerepelni az op rendszer neve a termék mellett, ha meg nincs odaírva akkor valószínűleg nincs is hozzá. De, amúgy a Tescoban van segítség a technikai részlegen biztos ha szépen kérdezel elmagyarázzak.
2016. dec. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ma adta meg magát a laptopom, ahelyett keresek valami gyors megoldást. Hirtelen őt találtam: [link]

Itt nem találok Op-rendszert, ezért merült fel bennem a kérdés. Ha lenne rajta Op rendszer, nem is gondolkoznék tovább, de így most agyalok, miként fogom megoldani a telepítést.

2016. dec. 25. 20:09
 4/14 anonim ***** válasza:
#3: Amit linkeltél azon van (oda van írva csak lehet nem ismered), a neve: "FreeDos". Lefordítva amúgy annyit tesz hogy használhatatlan alap op rendszer ami csak van de nem használható nagyon semmire. Inkább keress olyat amin van op rendszer, nem igazán kerülnek többe nagyon.
2016. dec. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Van rajta op. rendszer: FreeDOS. :-) Hogy van-e rajta Windows, az nem attól függ, hol veszed, hanem magától a terméktől. Egyes notebookokat Windows-zal együtt árusítanak, másokat valamilyen más operációs rendszerrel, vagy operációs rendszer nélkül.
2016. dec. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

igen, így mostmár értem, köszi... akkor ez kilőve. Keresek inkább egy windows-osat!


Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek!

2016. dec. 25. 20:22
 7/14 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: ha telepítek rá Windowst a FreeDos helyett, akkor az Asus garanciám nem veszítem el, ugye?
2016. dec. 25. 20:27
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez kb. olyan mint az autó garija ha apáca vezeti vagy kurtizán.

Lényegtelen.

2016. dec. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

:-)))

Nade ha az apáca jog szerint nem apáca, akkor sincs gond? :-DDD

2016. dec. 25. 20:36
 10/14 A kérdező kommentje:
vagy kérdezhetném úgy is (hogy kicsit egyértelműbb legyek): mi van ha az apáca kalóz??? :-D
2016. dec. 25. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!