Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Debian8 és win 10 oprendszerek...

Győrödi Dániel Gábor kérdése:

Debian8 és win 10 oprendszerek dual boot-ja? Hogyan tudnám visszahozni a debian dual boot grafikus telepítését?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A számítógépemen egy HDD-n leválasztott partíción szerepel a win 10 és egy másikon a Debian 8. A Debian telepítése után beállítottam a grub-ot és frissítettem is és működött a Debian dual boot, oprendszer inditó grafikus felülete. Később a win 10-et újra telepítettem, de a pc inditásakor nem ajánlja fel a linux op elindítását. A partíciókat ellenőriztem és fent van a Debian is. Hogyan tudnám visszahozni a debian dual boot grafikus telepítését?



2016. dec. 25. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem bootlj be egy Debian Live CD-ről, és használd az update-grubot.
2016. dec. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Alapvető dolog...


[link]

2016. dec. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az M$ még mindig úgy gondolkodik, hogy csak az ő opredszere legyen a gépen... :-))


Egyébként lásd #1, a grubot kell beállítani.

2016. dec. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!