Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Üdv. Van egy Lg G5öm 1x...

Dani2424 kérdése:

Üdv. Van egy Lg G5öm 1x regebben be égett a kijelző azota rendszeres ha felmelekszik (többi lent) ötletek?

Figyelt kérdés
Van egy lg G5ös telefonom és egy estere feloldva hagytam játékba belepve másnap reggel be volt égve egy messanger fej es 1-2 további info. Azota (szerintem) gyorsabban melegszik lehet hogy koze van az uj androidhoz. plusz mindig beég majd mikor lehül a teló eltűnik. Őtletek, tanácsok, tapasztalatok? Előre is köszi es boldog Karácsonyt

2016. dec. 27. 11:51
 1/2 anonim válasza:
Szerintem vidd be a szervízbe (váci út). Nagyon kedvesek és mindent megcsinálnak tisztességesen. Sok embert ismerek ott, mivel apukám az lg-nél dolgozik és sokszor vittem oda telefont és kiválóan működik!:)
2016. dec. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi Ha arra járok benézek
2017. jan. 4. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!