Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért tűnhet el a D meghajtó?...

Miért tűnhet el a D meghajtó? (részletesebben lennt)

Figyelt kérdés

Kb 1 hete vettem(nem új) és az utóbbi 3 nap mindegyikén egyszer eltűnt de egy 5 perc után újra megvolt. Ma vagy fél óra után jött vissza és úgy 5-ször indítottam újra a gépet.

Mitől lehet ez?


2016. dec. 27. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem tipikus táphiba.

A kapcsolóüzemű tápok kondezátort töltögetnek, azért kissebb méretüek mint a hagyományos trafók, és ha a kondenzátor "kiszárad" veszít a kapacitásából és nem tud akkora áramot leadni.

Nem tudom hány wattos a tápod de ennyi cucchoz emberes kell. Ha jó nagy akkor próbáld meg a benne lévő kondikat kicseréltetni ha nem akkor tápcsere.

2016. dec. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az elfelejtettem írni a vettem után,hogy winchestert de ez gondolom nyilvánvaló.

480 wattos a táp,a a win pedig 250 GB-os

Kösz a választ.

2016. dec. 27. 20:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem csak az számít mekkora a tápod kapacitása, hanem a típusa is (azaz a minősége) illetve hogy mindehhez milyen konfig társul. A 480W-nak általában elégnek kell lennie.

Én azt tudnám elképzelni, hogy a SATA vagy a merevlemez tápkábele érintkezési hibás. Próbáld ki hogy egy másik tápcsatlakozót dugsz bele, illetve azt hogy egy másik SATA kábellel és egy másik alaplapi porttal kötöd össze.

2016. dec. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!