Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopon a funkcióbillentyűk...

Laptopon a funkcióbillentyűk kikapcsolása lehetséges Windows10 operációs rendszeren?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Mint ahogy fent irtam kilehet kapcsolni a funkcióbillentyűket?Funkcióbillentyű alatt most azt értem,hogy F1,F2,F3,stb..Azért szeretném kikapcsolni mert az egyik játékban fontos,hogy tudjam azokat a gombokat használni.Ha most megakarom nyitni mondjuk a mappot az F11-el akkor nem nyitja meg és lehúzza a fényerőt,ezért kéne kikapcsolni ezeket.Win10-em van és DELL laptop.Ha az számít..

#billentyűzet #laptop #Funkcióbillentyűzet
2016. dec. 27. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
A legtöbb laptopon van egy "Fn mode" vagy valami ehhez hasonló billentyű, ami ki és be kapcsolja ezeket a funkcióbillentyűket. Sajnos azt nem tudom biztosra hogy a Dell-eken is van-e ilyen.
2016. dec. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az ESC-en van egy Fn felirat és egy lakat de evvel hogyan tudom lezárni őket mert ha csak simán vagy hosszan nyomom ugy sem működik.
2016. dec. 27. 22:28
 3/3 A kérdező kommentje:
Már rá jöttem abból amiből írtál nagyon köszönöm! :)
2016. dec. 27. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!