Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Okozhat gondot, ha picike...

Okozhat gondot, ha picike rovarok vannak a laptopomban?

Figyelt kérdés

Vagy egy hónapig nem használtam, mikor pedig legutóbb elővettem, legalább hat darab olyan kis rovar mászkált az alján, mint amik a régi könyvekben szoktak lenni. Azok a porszem méretű, fehér kis rovarok, amik tényleg úgy néznek ki, mint ha szöszök lennének, csak másznak. Mikor kinyitottam, a billentyűzetnél is voltak.

Ma ugyanez a probléma merült fel, csak az alján most kicsit kevesebb volt, viszont egyet láttam épp kimászni a gépből.

Ahol tartom a gépet, ott nem láttam egyet sem, bár ez nemigen lepett meg, hiszen említettem, milyen picik és porszerűek.

Lehetséges, hogy beköltöztek a laptopomba? Okozhat ez gondot? Nézegettem, mennyiért takarítanak ki gépeket, de sokallom az árát.



2016. dec. 28. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég ha játszol egy újabb játékkal, ami felmelegíti a processzort és az alaplapot... ...majd 2x is meggondolják, hogy hová költözzenek legközelebb! :-)
2016. dec. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hajjaj, bugos a masina? :)
2016. dec. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Most komolyan!

Okozhatnak gondot? Azt sem tudom, mennyi lehet egyáltalán belőlük....

2016. dec. 28. 14:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, nyilván ezek a kis izék is vezetik az áramot, úgyhogy picike bogár, picike rövidzárlat, picike kékhalál. Ha valami rovarirtóval befújod a helyiséget, ahol a laptop van, nem lehet, hogy megöli őket?
2016. dec. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy komolyabb gondot okoznának, de én azért kifújkálnám sűrített levegővel a gépet.

Szó szerint "bugos" lett a laptopod. :D

2016. dec. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Elég ha játszol egy újabb játékkal, ami felmelegíti a processzort"


Csak az a baj, hogy a processzor füsttel működik. Ha kijön belőle a füst, akkor már nem szokott működni. :-))

2016. dec. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Agro77 válasza:

Nálam is ez a probléma, eléggé sok pici rovar mászik elő a billentyűzet alól.... Megoldódott a probléma? És ha igen, mit csináltál?


(sűrített levegővel már próbáltam, kicsit javult a helyzet egy időre, de megint sok van :/ egyelőre nincs csavarhúzóm a laptop szétszereléséhez)

2023. máj. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!