Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elmenne a laptopomon a windows...

Elmenne a laptopomon a windows 10?

Figyelt kérdés

Nem túl erős egyszer próbáltam is windows 10 -zel de nagyon lassú volt és akadozott, semmilyen játék nem ment el rajta. Ha processzort cserélnék jobb lenne a helyzet? Gond nélkül elvinné a windows 10 -et?

Itt vannak az adatok:

4GB RAM

500GB HDD

Processzor (amit cserélnék): típus : AMD Essentials E1-2100 Accelerated Processor, órajel : 1.0 GHz, Másodszintű gyorsítótár : 1 MB

Videokártya: ípus : AMD E1-2100 APU with AMD Radeon™ HD 8210 Graphics

memória mennyisége : up to 989 MB shared memory with 2 GB system memory installed, and up to 8,174 MB with 16 GB system memory, (with pre-installed 64-bit Windows® operating system).

memória típusa : shared


2016. dec. 28. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nos a processzor és a videokártya a szűk keresztmetszet (majd ezt követi a memória és a merevlemez). Neki lehet állni bővíteni, de nem éri meg sem a macera, sem az utánajárás, sem az ára, szóval többe kerül a leves, mint a hús. Esetleg újra lehetne ezt gondolni egy másik gép beszerzése terén.
2016. dec. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezen te nem fogsz cserélni se procit, se videokártyát. Esetleg RAM meg SSD mehetne bele, de annak sincs sok értelme.
2016. dec. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Van esély arra hogy ha újratelepíteném windows 10 -zel akkor jól elmenne rajta? A 8 -at frissítettem 10 re amikor még ingyen lehetett. Lehet hogy rosszúl sikerült a frissítés azért volt lassú? Mert egyszer megszakadt aztán folytattam másnap.

Képességeket tekintve normálisan elfutna rajta?

2016. dec. 28. 18:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Most lett leírva. Kevés az 1 GHz CPU.
2016. dec. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!