Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy szüntethetem meg a...

Hogy szüntethetem meg a hozzáférés megtagadva (writetodisk) problémát?

Figyelt kérdés
2016. dec. 29. 16:43
 1/5 Gábor_79 ***** válasza:
Vagy a mappa tulajdonságainál kiveszed a pipát az írásvédettség elől, vagy a programmal amivel másolsz vagy esetleg kicsomagolsz, rendszergazdaként nyitod meg. Vagy mindkettő.
2016. dec. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, és merevlemezt hogy lehet elérhetővé tenni? ott a tulajdonságoknál nincs írásvédettség jelölő négyzet
2016. dec. 29. 16:56
 3/5 Gábor_79 ***** válasza:

Mert te ezt a lemezkezelőben tapasztalod? Én a windows intézőről beszéltem.

Egyébként új eszköz vagy külső házból lett áthelyezve? Mindig így működött?

2016. dec. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mikor utorrenten elindítom a letöltést akkor csinálja ezt, de pár hónappal ezelőtt még nem volt ilyen probléma, most is véletlenszerűen enged/nem enged letölteni, de egyre gyakrabban nem enged
2016. dec. 29. 17:27
 5/5 Gábor_79 ***** válasza:

Időközben rákerestem és láttam, hogy µtorrentes probléma.

Ami be van állítva letöltési mappának, arra az intézőben rámész és tulajodonságok és ott lesz négyzet.

Vagy; nem érvényes az elérési út. A mappa törölve lett. Valamelyik program megváltoztatta a mappa jogosultságait.

A lemez döglődik. Mivel ilyen esetleges, nehéz kitalálni.

Az egyik legegyszerűbb javaslat, hogy állíts be másik mappát letöltéseknek.

2016. dec. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!