Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért Add ki furcsa hangot? ...

Miért Add ki furcsa hangot? Proci:Intel core i7 6700 Alaplap:Msi b150 gamnig m3 ram: 8 gb ddr4 Vga:Asus geforce gtx 1060 6gb HDD:Western Digital 1TB 64MB WD10EZEX FSP Hydro 700W Minden driver frissítve van. Windows 10

Figyelt kérdés
Néhány játékban fura hangot ad ki a gép nem tudom mihez hasonlítani én arra gondolok hogy játék közben jobban be pörög a venti és az adhat ki furcsa hangot.De akkor is csinálja néha amikor sok az fps-em 60-nál általában semmi,de fölötte már igen.
2017. jan. 1. 19:36
 1/3 roli2003super válasza:
vagy a merevlemez vagy a táp
2017. jan. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Haverom vett egy gtx1060 at, gyárilag csapágyhibás ventivel, neki nem akart forogni, de ritkán beindult a venti és fura hangot adott ki. Youtube tele van videókkal, írd be (gtx 1060 fan error, vagy ilyesmi) és szerintem neked is a videókártyád ventijével lehet valami baj.
2017. jan. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem a vga venti a hibás megnéztem akkor vagy a hdd marad vagy a táp de én a hdd re gyanakszom mert pl letőltésnél vagy telepitésnél mindig 100%-on megy meg amugy is kicsit megvolt tőrve a sata kábel csatlakozo résznél csak akkor vettem észre amikior már bele lett rakva a gép-be de felsimerte ugy voltam vele oké. Csak még anyit hogy a dead rising 3-nál is adta ezt a hangot lejebb vettem a árnyékot magas-rol kőzepes-re és akkor abba hagyta. De nem hiszem hogy arrol lenne szo hogy nembirná a gép az adott játékot valaki még őtlett.
2017. jan. 2. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!