Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem a laptopomhoz egy jack...

Vettem a laptopomhoz egy jack elosztót mert gyárilag egy van benne, de nem tudom használni a fejest és a mikrofonját egyszerre! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Füles: Blody A4tech G300 Gaming Headset

Elosztó:Márkátlan

Laptop:Acer Aspire ES1-131

Segítsetek pls!


2017. jan. 5. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így működik, van kimenet és bemenet. Te most valószínűleg 1 kimenetből csináltál 2-őt. Ha nincs mikrofon bemenet a laptopodon, nem fog működni.
2017. jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

két lehetőség van: egy usb-s hangkártya, amin megnézed, hogy mindkettő legyen.

A másik az nem biztos hogy létezik, de mintha hallottam volna olyanról, ami hasonlít az elosztóra, és szétszedi kétfelé, de nem tudom hogy hívják azt, és hol kapható.

2017. jan. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennek a laptopnak elvileg kombinált jack dugója van, azaz kell egy olyan átalakító, ami egy mikrofon (piros) és egy füles (zöld) dugón keresztül alakít egy jackre. Másik megoldás a pár ezres usb-s külső hangkártya, amibe bele tudod dugni mind a kettőt.
2017. jan. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!