Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért akadozik a kép? Ha...

Evetke2166 kérdése:

Miért akadozik a kép? Ha felrakom a pendrive-re a filmet miért akadozik a kép? Ilyen tévénk van. Philips 32PFL7404H Full HD

Figyelt kérdés

2017. jan. 6. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
próbálj ki egy kisebb felbontású videót is. az is akadozik?
2017. jan. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Honnan tudom , hogy milyen a felbontása a filmnek? Nem nagyon értek ezekhez.
2017. jan. 6. 10:50
 3/9 A kérdező kommentje:
1,76 GB (1 893 105 664 bájt) a film ekkora méretű
2017. jan. 6. 10:52
 4/9 A kérdező kommentje:
326 MB (342 375 899 bájt) például egy ekkora is akadozik
2017. jan. 6. 10:54
 5/9 P.O.C. ***** válasza:

Milyen a formátuma? avi, mkv?

Egyébként a fájlméret a lényeg, hanem a felbontás és a tömítés. A felbontás a netról leötlött filmeknél a fájlnévbe is benne van.

2017. jan. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az hogy elvben képes egy TV lejátszani a videókat, nem azt jelenti, hogy ezt résmentesen meg is tudja oldani.

Nekem egy 106 cm-es Philips csinálja ugyan ezt.

Már mindent kipróbáltam: Pendrive, memkártya, formátumok, konvertálás. Mintha minden mp.-ben kihagyna egy kockát, és ha hyelyén feketeség lenne. a szervízben azt mondták hogy ez "ennyit tud" Örüljek hogy működik. :)

2017. jan. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
MP4 fájl (.mp4)ez a 326 MB os, AVI fájl (.avi) ez a másik. Az MKV fájlt nem játsza le a tévénk, nem támogatja
2017. jan. 6. 11:48
 8/9 P.O.C. ***** válasza:

Nekem még hagyományos nagy képernyős, képcsöves TV -m van (mostanában tervezek LCD TV -t venni, de akkor Philipset már nem veszek. :P :D)


Jelenleg egy ilyen médialejátszóval oldom meg a netről letöltött filmek, sorozatok nézését:

[link]


Merevlemez nélküli változatot vettem, 9900 Ft (kuponnak, amit az oldal a képembe nyomott 8900 Ft volt és ingyen szállítás. Sajnos az a változat most nincs nekik. Nagyon jó kis cucc, bevált már egy éve megvan. Az USB -n kívül van hálókártya is benne, illetve mellékeltek hozzá USB Wi-Fi adaptert is, ami még számítógéppel is működik, megfelelő driver megkeresése után.

Lejátszik szinte mindent mkv, avi, mp4, DVD iso, stb. Alig volt olyan ami kifogott rajta. Szépen simán akadás mentesen.

Egyedül a beépített ventilátora hangos, de azt lehúztam az alaplapjáról, mondom minek menjen ha úgy sincs benne vinyó. Hálózaton keresztül a routeremre kötött vinyót is látja, sőt a Windowsos megosztásokat is. Ennyiért szerintem ajándék volt, tudom ajánlani.

2017. jan. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves P.O.C. nevű felhasználó:)) Köszi a tanácsot, meg az infót! Ha tudtam volna hogy van ilyen kütyü , már előbb vettünk volna. Nem nagyon vagyunk jártasok az ilyen számítástechnikai dolgokban. Amúgy tényleg a tévénk a ludas a dologban, mert párom bevitte a melóhelyére a pendrive-ot rajta ugyanazokkal a filmekkel és ott akadás mentesen mennek a filmek :(( Köszi még egyszer az infót
2017. jan. 7. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!