Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A facebokon elkuldtem egy...

A facebokon elkuldtem egy üzenetet, amit nagyon nem kellett volna, valaki tud-e segiteni, hogy lehet kitőrőlni, hogy tünjön el akinek elküldtem az ö levelei közül?

Figyelt kérdés
Ugy lehet-e, hogy dezaktiválom a profilomat, és akkor ö csak egy embert fog látni, nem tudja hogy ki vagyok. Ha dezaktiválom ami azt jelenti, hogy törlöm a profilom, akkor még vissza tudok-e lépni majd a facebokba?
2017. jan. 7. 18:31
 1/1 anonim válasza:
Nem tudod kitörölni. Minek írsz ilyeneket? Egy lehetőséged van ha letiltod akkor nem fogja látni és csinálsz egy másik profilt vagy ha nem írtál bele konkrétumot akkor mond azt hogy nem neki szántad vagy kisérleteztél vagy még esetleg hogy mások szórakoznak vagy hogy feltörték a profilod. De ezeket nem biztos hogy el is hinné. Olyan szörnyű dolgot írtál? Ha deaktiválod úgy még láthatja amíg ki nem törlődik(2hét) de addig beléphetsz és kitörlöd az övéből ha tudod Minnél hamarabb. Lehet már addig megnézi. Meg ennyire fontos a fészbúk? Csinálsz másikat és kész.De legközelebb százszor gondold meg hogy miket írkálsz!
2017. jan. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!