Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha nyomok a Win 10-en egy...

Ha nyomok a Win 10-en egy visszaállítást (tehát hogy olyan legyen, mintha most telepítettem volna fel) akkor a D meghajtóról eltűnnek az adataim?

Figyelt kérdés

Ugye a C meghajtó a windowsé, a D lett meghagyva a cuccoknak.


Köszönöm


2017. jan. 8. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kéne! Csak a C-ről van szó.
2017. jan. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, hogy nem. A frissítés előtti állapot kerül visszaállítása a rendszerpartíción (alapesetben a C kötet).
2017. jan. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy fullba én se merem kijelenteni, hogy tuti nem tűnik el.
2017. jan. 8. 10:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem néhány hónapos laptoppal történt ugyanez, aztán le is állt teljesen, mert tönkrement a merevlemez. Mentsél le villámgyorsan mindent, aztán vidd a garanciális szervízbe. Sajnos a Windows10 EZT is tudja.
2017. jan. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es, ugye nem azt akarod mondani, hogy a win10 tette tönkre a vinyódat? :)


Kérdező: ne aggódj, a D meghajtódnak semmi baja nem lesz, semmi nem fog eltűnni róla, max. ha oda telepítettél programokat, azok nem fognak elindulni, amíg újra nem telepíted őket.

2017. jan. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!