Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van hasonló külső adattároló...

Van hasonló külső adattároló mint egy HDD, de megbiízhatóbb és nem romlik el? Már a 2. vinyón kell adatmentést kérni, mert nem olvassa be.

Figyelt kérdés
2017. jan. 8. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem külső vinyóm van, 1 terabájtos és rendben működik. A MediaMarktban vettem, éppen akciós volt.

[link]

2017. jan. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt nézd meg, melyik operációs rendszerrel kompatibilis, ha Windows10-ed van, olyat vegyél.
2017. jan. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Cserélj kábelt. Ha rövid időn belül a második eset akkor ott gáz van, nem írtad hogy milyen időintervallumon belül kell már másodszor adatot menteni.

A vinyók nem romlanak csak "úgy" el , nekem már évek óta ugyanazok a satás/idés vinyók működnek, gond nélkül.Ha rugdosod a gépet az persze más....

2017. jan. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!