Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Új laptoptápegység változást...

Új laptoptápegység változást eredményezhet?

Figyelt kérdés
Toshiba laptophoz vettem egy új, univerzális tápegységet, amióta használom, a gép beépített egere vacakol. A régi táppal semmi gond a működése során. Mi lehet a gond? Esetleg rossz az új táp, vagy nem megfelelő lenne?

2017. jan. 8. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Az univerzális táp nálam eddig mindig problémát jelentett, tucat olyan laptopot kaptam, aminek valami gyíkja volt és univ. táppal pótolták az eredetit. De olyat még nem tapasztaltam, hogy az egérre hatással lenne.

Külön örülök, hogy a "vacakol" nevű hibajelenséget produkálja a touchpad, ebből simán minden kiderül és azonnal beugrik a megoldás mindenki számára.

2017. jan. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!