Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ami most van originen Star...

Ami most van originen Star Wars vett már onnan valaki?

Figyelt kérdés
Most csak 10 euróba kerül a game :D És ennyiért kár lenne kihagyni csak nem tudom hogy mennyire bizti a dolog?

2017. jan. 8. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ja, egy pár millióan már vásároltak rajta. És mi az, hogy "mennyire bizti"? A világ második legnagyobb digitális játékáruháza szerinted megbízhatatlan lenne?
2017. jan. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem arra mondom hogy az oldal mennyire biztonságos... Bocsi elfelejtettem leirni. Hogy a deluxe edition az ugyan úgy működik mint ha sima játékot tolnák fel? Hogy nem kell semmit sem vennem hozzá elég csak azt?!
2017. jan. 8. 23:28
 3/6 anonim ***** válasza:
#2: Pontosan.
2017. jan. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már meg is vettem :D
2017. jan. 9. 16:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Használd egészséggel! :D


Egyébként milyen a game? Mert lehet én is megveszem majd

2017. jan. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát kellemesen csalódtam benne, azt hittem nem ad ennyi élményt, de egyszerűen annyira rá fagytam :D Annyi pénzért lazán megérte :)
2017. jan. 29. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!