Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az Iphone omon van több...

Az Iphone omon van több fényképalbum és benne persze több fénykép. És hogyan tudom mappákkal együtt felmásolni a gépre, hogy a képek benne legyenek és ne legyenek összekeverve?

Figyelt kérdés
2017. jan. 10. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
rádugod usb-vel és kimásolod a gépedre, mint egy pendriveról.
2017. jan. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom :D de nekem kellenek a telon lévő mappák és persze azon belül a képek és szétválogatva... át tudok huzni 3000 db képet.. de az nekem nem jó... szelektálva kell. minden mappához tartozik kb 30 db kép és igy szeretném látni a gépen is
2017. jan. 10. 21:32
 3/3 anonim válasza:
0%
Hát figyu... Ez egyszerű. Bemész a mappába, lenyitod az opció fület, ha angol az iosod, akkor menj a delete gombra, ha magyar akkor meg a törlésre, és feltörli, automatikasn a legközelebbi gépre, ha egy hálózaton vagytok. Vagy esetleg ved le a gépház oldalát és ted be a az alaplapra, a telefont.
2017. jan. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!