Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megváltozott a betűtípus...

Megváltozott a betűtípus magától a gépemen, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Windows 8.1 van a gépemen, eddig minden rendben volt, de ma, mikor megnyitottam a böngészőt (firefox) sokkal vastagabb és nagyobb betűk fogadtak, aztán azzal is szembesültem, hogy más programoknál is ez van, szóval a kérdés az hogyan tudom visszaállítani? Mit csináljak?
2017. jan. 14. 11:57
 1/4 CspCsj ***** válasza:

Asztalon jobbegérgomb > Személyre szabás > balra lent: Megjelenítés > felül a csúszka alapértelmezésben a bal szélére van húzva, ha nem ott áll, akkor húzd oda > Alkalmaz.


Esetleg lejjebb a szövegméretek gyári értékei: 9 vagy 11.

2017. jan. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt hiszem félre értettük egymást. A megjelenítés az rendben van alapértelmezett minden, maga a betűtípus lett más, szerintem Arial és előtte nem az volt és nem tudom mi az alapértelmezett betűtípus és azt szeretném vissza állítani.
2017. jan. 15. 11:38
 3/4 A kérdező kommentje:

Sikerült megoldanom, ha valaki esetleg ezzel találkozik, nekem ez segített


[link]

2017. jan. 19. 18:15
 4/4 CspCsj ***** válasza:
Kösz, ezt megjegyzem.
2017. jan. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!