Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen opcióim vannak, ha...

Milyen opcióim vannak, ha szeretnék vásárolni egy IP kamerát, amiben van wifi, és a szoftverében beállítható, hogy csak mozgáskor rögzítsen?

Figyelt kérdés
2017. jan. 14. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy megveszed, vagy nem. Más opció nincs.
2017. jan. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az utolsó gondolat alatt azt értem amúgy, hogy van egy GUI-ja, mind mondjuk egy routernek, vagy nasnak. A mókát persze értem, csak egy-két példára lennék kíváncsi. Én nem PC-n, valami szoftverrel szeretném vezérelni, állítgatni, hanem egy grafikus felületen, ami a kamerán van.
2017. jan. 14. 23:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Általában nagyon gagyi szoftverek vannak hozzájuk.

Én a saját tapasztalataimat írom le:

elro kamerát vettem, a gyári szoftvere játszani jó, másra nem nagyon. Illetve van egy beállítható érték, az érzékenység, ami az egész képre vonatkozik, és lehet hozzá eseményket rendelni, pl. felvétel, riasztás stb.


Az általam választott kamerának a firware gagyi, pl. van egy led, ami villog ha "leesik" a hálózatról.

Ez pompásan működik vezetékkel. Wifivel hiába van meg a kapcsolat, akkor is villog. A beállításoknál csak egy opció van, teljesen kikapcsolni.


A beállítás webes felületen történik. (ip cím és hasonlók)


A legjobban használható ingyenes szoftver Windows alatt a következő:

[link]


Itt lehet több kamerát beállítani, egyszerre nézni, a képeken felületeket kejelölni, és azon bellül az érzékenységet. (pl lehet csak az udvar egy részét figyelembe venni mozgás szempontjából)

Mosgás esetén nagyon sok féle opció van, pl. email, felvétel, vagy éppen alkalmazás lejátszása.


Eddig kb 10%-át használtam a szoftvernek.

2017. jan. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megosztottad a tapasztalataidat!
2017. jan. 15. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!