Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha az Itunes nem...

Mit tegyek, ha az Itunes nem ismeri fel a telefonomat?

Figyelt kérdés

Ha bedugom a telót USB-vel a gépbe, akkor a számítógép azonnal felismeri, a telefonom is megkérdezi hogy engedélyezem-e a számítógép számára, hogy hozzáférjen a fényképeimhez, rányomok hogy engedélyezés, és csak a képeket tudom megnézni. Ezzel szemben hiába lépek be az Itunesra a gépen, az nem ismeri fel a telefont és szinkronizálni sem tudom.

Borzalmasan fontos lenne, már több hónapja tart ez az állapot és mindent kipróbáltam, amit a neten írtak, de semmi sem segít. Kérem valaki segítsen!! Nem bírom zene nélkül! És hiába van Imusicom, az nem olyan feelingű mint az eredeti zenelejátszó, és nincs is fent rajta minden olyan zene ami nekem kelllene.

Nagyon szépen köszönöm!!!!!



2017. jan. 15. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
oldd fel a telefont miután rádugtad a gépre
2017. jan. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az is megvolt mar:(
2017. jan. 15. 22:18
 3/4 anonim ***** válasza:
iTunes a legfrissebb verziójú?
2017. jan. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ma szedtem le ujra.
2017. jan. 15. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!