Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem találom a laptopomon...

Miért nem találom a laptopomon a touchpad beállításait?

Figyelt kérdés

Most lett újratelepítve a gépem, és új merevlemezt raktak bele, mert a régi már nem volt jó. Miután itthon bekapcsoltam, észrevettem, hogy ugyan működik a touchpad, de a görgetés funkciója nem. Megpróbáltam visszakapcsolni, de ehhez hasonló menüpontot sem találok. Mindenhol azt írják, hogy az "Egér" alatt kellene ott lennie, de nincs ott (összesen 4 füle van az egérbeállításoknak: gombok, mutatók, az egérmutató beállításai, hardver). Ilyenkor mit tudok csinálni, hogy ezt visszaállítsam?


Ilyen gépem van, nem tudom, ez mennyit számít: [link]



2017. jan. 16. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Touchpad driver föl lett telepítve? Mert ha nem, a touchpad ugyan műxik, de az extra funkciói nem feltétlen.
2017. jan. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valószínűleg ez hiányzik... Ezt simán le tudom szedni netről?
2017. jan. 16. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Oprendszer?
2017. jan. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Windows 7, de a linken ez is rajta van
2017. jan. 16. 21:10
 5/6 CspCsj ***** válasza:

Itt keresd a Windows 7-es (ALPS) Pointing driver-t:

[link]

2017. jan. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2017. jan. 21. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!