Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valami jó minecraft server...

Valami jó minecraft server host? (Romániában)

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy pár haberommal szeretnénk minecraft-ozni és szeretnénk egy szervert bérelni kb 6-7 emberröl van szó de szeretnék egy 12 slot-os szervert hogy legyen elég hely rajta.

De nem tudom hogy honnan rendelyem a szervert.

Olyan host-ot keresek ami romániában van mert ugye én marosvásárhelyen élek és emeldíja sms-el akarok fizetni mert nincs bank kártyám. Szóval elmegyek egy orange bolt-ba és rakok a kártyámra 20-25 eurót és úgy kifizetem csak légyszi irjatok romániai host-okat


(Helyesírási hibákért bocs)



#szerver #Minecraft #Serverhost
2017. jan. 16. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Clans.hu-t ajánlanám de az nem ott van weboldalukat keresd fel link: www.clans.hu


Üdv Ludvi

2017. jan. 17. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Anyut/aput kérd meg hogy fizessenek neked PayPal-on ugyanis SMS-el majdnem kétszer annyit kell fizetned, mert még megy a szolgáltatónak is. Egyébként meg a crew.sk-t tudnám ajánlani, nagyon olcsón tudsz venni náluk Minecraft szervert, van angolul, szlovákul illetve németül. Ha a szüleid nem akarnak PayPal-t használni, vagy nem tudnak, újságosnál vagy benzinkúton kérdezd meg, hogy lehet-e PaySafeCardot vásárolni, amivel szintén tudsz fizetni a crew.sk-nál. Kapsz majd egy blokkot amin van egy kód, és azt kell megadni.
2017. jan. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mármint nem itt, itt ne add meg, a crew.sk oldalán adhtaod meg. Ide ne írd mert valaki ellopja róla a pénzt.
2017. jan. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazábol az a helyzet hogy nem akarják szüleim és a haverjaim szülei sem kifizetni, már volt egy serverem az xtremegmhost-tól béreltem és azt telefonrol fizettem.

És az nagyon drága volt, felhetesem az oldalt amit irtál!

2017. jan. 18. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!