Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet ilyet csinálni?

Szerintetek lehet ilyet csinálni?

Figyelt kérdés
MediaMarkt-ban vásárolt laptop ára drasztikusan lecsökkent a vásárlás után 3 héttel. Mivel vásárlást követően 60 napon belül vissza lehet küldeni a terméket náluk, ezért szerintetek lehet olyat csinálni, hogy fizessék ki a különbséget amennyivel én többért vettem a gépet?

2017. jan. 18. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
olyan cuki vagy!
2017. jan. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2017. jan. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Alighanem19 ***** válasza:
46%

Én a helyedben az utazási/szállítási költségeket is kifizettetném velük.

Plusz egy kakasos nyalókát.

2017. jan. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
ink kuss te csira ilyen f...szságot mostanában nem láttam
2017. jan. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt viszont simán meg lehetne, hogy visszaküldetem, kifizetk az árát és megveszem újra olcsóbban :D
2017. jan. 18. 16:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Media-ban alapból nem szabad laptopot venni. Online rendelted? Mert törvény szerint online rendelésnél 2 hétig küldheted vissza. Ha ezt ők meghosszabbították 60 napra akkor elvileg igen, visszaküldheted és visszakapod az árát, de gyári állapotban kell visszaadnod (ergo, ha pl. nem tudod visszaállítani az eredeti oprendszert, akkor bukó).
2017. jan. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem, mert a jogszabály szerint azon az áron kell nekik eladniuk, amennyi ki van írva. Ha több ár is ki van írva, akkor a legolcsóbb áron.

Boltban is, online is, így megy ez.

2017. jan. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!